Szafki

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Przechowywanie roweru, mebli balkonowych, opon, rolek, łyżew, nart i wielu innych przedmiotów sezonowych stanowi niemałe wyzwanie – w szczególności dla mieszkańców bloków czy kamienic, których mieszkania zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.

Przechowywanie wszystkich rzeczy sezonowych w mieszkaniu znacznie ogranicza wolną przestrzeń, a przez to zmniejsza komfort jego mieszkańców. Większość osób decyduje się na magazynowanie rzeczy poza sezonem w komórkach czy piwnicach – natomiast z uwagi na panujące tam warunki – nadmierna wilgotność, chłód – nie stanowią one odpowiedniej przestrzeni magazynowej. Balkony czy tarasy również nie są dobrym wyborem. Doskonałą alternatywą dla piwnic, komórek, garaży czy balkonów jest wynajem magazynu w Less Mess Storage. Czym są magazyny samoobsługowe i dlaczego warto wykorzystać je do przechowywania swoich rzeczy?

Wynajem magazynu w Krakowie – przystępna cena i świetna jakość

Less Mess Storage posiada w swojej ofercie 15 oddziałów, z czego 12 znajduje się na terenie Polski, a 3 w Czechach. Dla mieszkańców Krakowa dostępne są 2 nowoczesne obiekty – jeden znajduje się naprzeciw Futura Park przy ulicy Willowej 99, a drugi blisko lotniska przy ulicy Krakowiaków 28 w Kryspinowie. Oddział Less Mess w Kryspinowie posiada nowoczesne pomieszczenia oraz salę konferencyjną. Można szybko dojechać do niego z centrum Krakowa. Lokalizacja obiektu pozwala na wygodny dojazd autostradą, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla mieszkańców Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Dowiedz się więcej na stronie https://www.lessmess.storage/krakow-kryspinow/.

Self Storage w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej

Wzrost cen mieszkań, rosnąca inflacja, stały wzrost stóp procentowych kredytów sprawia, że dużo osób decyduje się na zakup mieszkań o mniejszych metrażach niż planowało. Podobnie w kwestii wynajmu – stały wzrost nie tylko kosztu wynajmu, ale również opłat sprawia, że osoby decydują się na mniejsze lokale. Jest to rozwiązanie pozwalające na oszczędność pieniędzy, ale może okazać się, że przestrzeń mieszkania jest zbyt mała na przechowywanie wszystkich rzeczy. Magazyny na wynajem świetnie odnajdą się w roli bezpiecznej, odpowiednio zabezpieczonej komórki lokatorskiej, w której panują cały czas optymalne warunki do przechowywania.

Zobacz też:  Łóżko czy kanapa – co lepsze do spania?

W pełni bezpieczne powierzchnie magazynowe

Wynajem przestrzeni magazynowej w postaci pomieszczenia samoobsługowego zarówno w Kryspinowie, Modlniczce, jak również w każdej innej lokalizacji oddziałów Less Mess Storage umożliwia wygodne, łatwe i bezpieczne przechowanie rzeczy, na które brakuje miejsca w mieszkaniu. W zależności od potrzeb oraz przeznaczenia, magazyn samoobsługowy może zostać wynajęty na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Elastyczna umowa pozwala na dopasowanie długości najmu do swoich potrzeb – jeżeli wynajmujesz pomieszczenie self storage na czas remontu korzystny będzie krótki czas najmu. Jeżeli magazyn na wynajem ma służyć jako komórka lokatorska to znacznie wygodniejsza i korzystniejsza finansowo będzie umowa na czas nieokreślony. Potrzebujesz duży czy mały magazyn? Less Mess Storage oferuje przestrzeń magazynową w zależności od lokalizacji już od 1m3 do 35m2.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *