Kategoria: Aranżacja Salonu

No Content Available

Salon jest pomieszczeniem reprezentacyjnym, które może być wizytówką Twojego domu. Warto, byś zadbał o spójny wygląd i pożądaną jego aranżację. Brakuje Ci inspiracji? Nie wiesz, jak połączyć ze sobą kolory i wzory? A może chciałbyś zobaczyć zdjęcia i opisy doskonale urządzonych przestrzeni? Zachęcamy do czytania artykułów dotyczących aranżacji salonów tworzonych przez naszych ekspertów. Być może wśród nich znajdziesz takie przykłady, które będą odpowiadały Twoim wyobrażeniom idealnego salonu.

Kolorystyka salonu

W przypadku wnętrz przestronnych i wysokich masz dużą dowolność w wyborze kolorystyki swojego salonu. Aranżacje utrzymane w jasnych barwach albo w bieli będą sprawiały wrażenie, że pomieszczenie jest większe niż w rzeczywistości, dlatego są one polecane szczególnie do mniejszych salonów. Dowiedz się więcej o sztuce łączenia ze sobą różnych kolorów i wykreuj przestrzeń, która będzie stylowa i zgodna z Twoimi upodobaniami.

Na takiej samej zasadzie dobieraj kolory frontów meblowych czy kolory dodatków, jakie zamierzasz umieścić w swoim salonie.

Styl salonu

Kłopotem może być dla Ciebie określenie, zgodnie z jakim trendem chcesz zaprojektować swój salon. Możesz poczytać o tym, co jest aktualnie modne w aranżowaniu wnętrz. Niekoniecznie musisz dokonywać wyboru pomiędzy salonem nowoczesnym i tradycyjnym. Jest o wiele więcej propozycji, co udowodnią Ci nasi eksperci.

Chcesz odnowić salon?

Czasem wcale nie musisz przeprowadzać kosztownego, zakrojonego na szeroką skalę remontu, by całkowicie odnowić salon i zmienić jego styl. Posłuż się dodatkami, wykorzystaj tekstylia i dekoracje, które nadadzą pokojom dziennym świeżości.

InfoBudowa.pl – blog budowlany