Kategoria: Inspiracje i aranżacje

Budowa oczka wodnego

Własne jeziorko w aranżacji ogrodu zawsze było Twoim marzeniem? Wbrew pozorom nie tak trudno jest je wykonać. Zrób projekt oczka wodnego, dopasuj jego wielkość do warunków panujących na działce i zacznij realizację. Pierwszym krokiem na drodze do realizacji...

Page 1 of 2 1 2

Trendy w zakresie aranżacji wnętrz mieszkalnych, komercyjnych czy przestrzeni zielonej wokół domu ulegają okresowym zmianom. Styl tradycyjny zawsze jest w „cenie”, ale czym właściwie charakteryzują się aranżacje korzystające z klasycznych motywów? Dowiedz się tego i o wiele więcej, jeśli chodzi o inspiracje mieszkań w stylu tradycyjnym, glamour, nowoczesnym, modernistycznym czy loftowym. To tylko jedne z wielu motywów, w jakich mogą być utrzymane Twój dom lub mieszkanie.

Pomysły na efektowne aranżacje

Chcesz uzyskać informacje o tym, jak szybko i efektownie odnowić swój salon? Często jeden szczegół, wprowadzony do aranżacji kolor, decyduje o tym, jak będzie finalnie wyglądało dane pomieszczenie. Opisy stylów aranżacji wnętrz to jedno, ale przedstawione w poszczególnych poradnikach oraz artykułach fotografie pozwolą Ci jeszcze lepiej zapoznać się z ich charakterystyką oraz wybrać taką aranżację, jaka najbardziej będzie odpowiadała Twoim gustom i wnętrzom, które projektujesz.

Oświetlenie elementem dekoracji

Być może jeszcze nie wiesz, że nawet odpowiednio dobrane oświetlenie potrafi całkowicie zmienić dotychczasową aranżację. Nie musisz wydawać kroci, by odświeżać wygląd swojego mieszkania, jeśli tylko przyjdzie Ci na to ochota. Jak? Zobacz to na naszej stronie.

Urządzaj wnętrze domu i ogród

Poznaj inspiracje mieszkań oraz domów, poszczególnych pomieszczeń, ale i przestrzeni wokół obiektu, gdzie możesz wypoczywać, relaksować się, bawić czy prowadzić życie towarzyskie. Z naszych artykułów dowiesz się m.in., jak zaprojektować taras i ganek oraz co wziąć pod uwagę, jeśli zamierzasz przeorganizować swój ogród, wykonać plac zabaw dla dzieci albo efektowną altanę połączoną z miejscem do grillowania.