Avatar
AAAA

0 Obserwuje 0 Obserwatorzy
11
Odpowiednia aranżacja sypialni powinna być dokładnie przemyślana. Zobacz, jaki styl najlepiej sprawdzi się w tym pomieszczeniu!
Dlaczego aranżacja sypialni jest tak ważna?
11

Nowoczesne baterie kuchenne


Wbrew pozorom, w aranżacji kuchni, największą rolę odgrywają nie meble, czy urządzenia AGD, ale elementy niewielkie pod względem rozmiaru. Drobiazgi, które niemal zawsze łączą dwie role – funkcjonalną i dekoracyjną – ozdobne tekstylia i pojemniki, a także uchwyty, relingi, czy armatura kuchenna.
Detal na pierwszy plan Detal na pierwszy plan
10
Biała komoda do przedpokoju z pięknym połyskiem to doskonała wizytówka wnętrza, która mówi gościom co zastaną w sercu domu. To także bardzo funkcjonalny mebel, gromadzący potrzebne rzeczy - od składanej parasolki, szalika po klucze i inne drobiazgi.
Biała komoda do przedpokoju
10
Zakup systemu rynnowego to ważna inwestycja na lata - kierując się wskazówkami ekspertów unikniesz niechcianych niespodzianek, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Dowiedz się jak dobrać odpowiedni system rynnowy, w jaki sposób zakupić go bez wychodzenia z domu, rozkładając płatność na wygodne raty.
System rynnowy Bryza od zakupu do montażu
8
Jakie powinno być optymalne oświetlenie hal produkcyjnych? Na co zwracać uwagę planując instalację oświetlenia magazynów i obiektów przemysłowych? Dowiedz się wszystkiego o nowoczesnych systemach oświetlenia przemysłowego opartych na technologii LED.
Nowoczesne oświetlenie przemysłowe hal produkcyjnych
8
Szukasz stolika pod telewizor, dzięki któremu stworzysz idealny kącik multimedialny w salonie? Zobacz nowoczesne szafki RTV, które wyróżnia styl i funkcjonalność.
Nowoczesne szafki RTV do salonu - Nowoczesne meblościanki
7
Nad jakością grzejników Purmo czuwa kilkunastu inspektorów. Posiadają deklarację zgodności z normą oraz certyfikaty jakości, ale przede wszystkim cieszą się uznaniem i popularnością wśród klientów w całej Europie. To najważniejszy dowód na to, że są eleganckie, trwałe i dają ciepło.


Grzejniki Purmo – stalowe płytowe
7
Czym charakteryzuje się nowoczesna kuchnia i jaka powinna być, aby była funkcjonalna i elegancka? Przykłady aranżacji.
Nowoczesna Kuchnia czyli jaka?
7
Betonowa ściana to sposób na niebanalne wnętrze w chłodnym stylu industrialnym. Zobacz inspirujące aranżacje z tynkiem strukturalnym Beton na ścianie i dowiedz się, jak wykonać betonową dekorację ścienną.
Beton dekoracyjny na ścianie w domu
7
Dowiedz się na jakiej zasadzie działają zasobniki wody użytkowej i jakie zastosować do konkretnych potrzeb. Artykuł przybliża tematykę cyrkulacji wody w domu oraz możliwych rozwiązań technicznych z wykorzystaniem zasobników ciepłej wody użytkowej i zbiorników buforowych.
Cyrkulacja ciepłej wody – rozwiązania dla dużego domu - DOM|BUD