14

Drzwi wewnętrzne

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać ? gotowe czy pod wymiar? na co zwrócić uwagę przy zamawianiu drzwi. Jest wiele modeli skrzydeł drzwiowych montowanych jako drzwi wewnętrzne. Czasem jednak okazuje się, że mimo bogatej oferty, żaden model nie trafia nam w gust lub zwyczajnie nie odpowiada naszym potrzebom.
Drzwi wewnętrzne na wymiar, o czym trzeba pamiętać?
9
Marzyłeś o oknach aluminiowych ale cena okazała się zaporowa? Jest na to rozwiązanie! Nasze nowe okna ALU LOOK to okna PCV o wyglądzie okien aluminiowych. Doskonałe parametry i przystępna cena!
Okna ALUlook - NOWOŚĆ
4
Przyszedł czas na wybór okien? A artykule podpowiemy Ci na jakie parametry i aspekty techniczne konstrukcji należy zwracać uwagę przy ich wyborze. Zakup i wybór okien powinien być przemyślane i dobrze skalkulowany gdyż niewątpliwie jest to zakup na lata. Wiele istotnych funkcji okien jest zupełnie niedostrzegalnych na pierwszy rzut oka. Decydują o nich wypełnienie, rodzaj ram, a nawet sposób zamykania. Zanim więc kupimy nowe okna, warto zapoznać się ze znaczeniem najważniejszych parametrów
Jak wybrać dobre okna? Należy zwracać uwagę na te parametry!
4
Nadchodzą upalne dni, wszystkich mieszkańców poddaszy zachęcam do przeanalizowania tematy rolet dachowych instalowanych na oknach połaciowych.
Jakie rolety wybrać, czym kierować się w ich wyborze ?
Rolety do okien dachowych – czy pomogą ochłodzić poddasze?
3
Trwałe i eleganckie drewno, czy tańsze i funkcjonalne PCV? Decyzja nie jest łatwa, a wybór ogromny - podpowiadamy jakie okna wybrać do domu. Przy wyborze okien do nowego domu, niemałe znaczenie ma również ich kolor. Ciemniejsze ramy, w odróżnieniu od białych, mocno nagrzewają się pod wpływem działania promieni słonecznych.

Więcej na: Drewno kontra PCV – jakie okna wybrać do domu?
Drewno kontra PCV - jakie okna wybrać do domu?
1
Sądzisz, że wiesz wszystko o roletach okiennych? Dowiedz się więcej z poniższego artykułu, w którym znajdziesz opis najważniejszych typów rolet okiennych oraz ich zastosowań. Typ rolety decyduje nie tylko o wystroju pomieszczenia ale też o ilości przepuszczanego światła - dowiedz się jakie rolety zastosować do sypialni a jakie do pokoju dziennego!
Rolety okienne – niezbędny element aranżacji wnętrza