12

Stolik z palet

DIY krok po kroku wykonanie stolika w stylu norweskim z euro palet. Foto reportaż z własnoręcznego wykonania praktycznego mebla na taras, do ogrodu, lub po prostu do salonu. Zobacz jak wykorzystując zbędny materiał z budowy domu można wykonać imponujący mebel który z pewnością zachwyci Twoich gości.
Stolik z palet w stylu norweskim » Majsterkowo.pl
7

Renowacja mebli


Poradnik jak zabrać się za wykonanie renowacji starych mebli. Zobacz jak przerobić stare, zwykłe szafki w oryginalne meble metoda okleinowania wystarczą proste i tanie materiały.
Renowacja starych mebli. Odmień wygląd szafki z szufladami. Dekoracja metodą okleinowania
7
Kupując meble konsola przychodzi nam na myśl gdzieś na szarym końcu. Jednak gdy zdecydujemy się już na jej zakup i znajdziemy dla niej odpowiednie miejsce to ciężko będzie nam wyobrazić sobie życie bez tego mebla.
Konsola - mebel z duszą czy zbędna fanaberia?
6

Hokery

W kuchni, w której znajduje się barek lub wyspa zwykle są też i hokery. Hokery to wysokie krzesła barowe, które znajdziemy w wielu punktach gastronomicznych - barach restauracjach czy kawiarniach. Coraz częściej znajdziemy je również w nowoczesnych wnętrzach domów prywatnych aranżowanych w prostym stylu skandynawskim.
Kuchenne hokery w stylu skandynawskim
6
Najmodniejsze komody do przedpokoju. Nowoczesny design, dużo miejsca w pojemnych szufladach, półkach. Piękna wizytówka wnętrza.
Nowoczesne meblościanki produkcji niemieckiej - Komoda do przedpokoju
5
Artykuł z pewnością przyda się osobom, rodzinom, które lubią spędzać czas razem na wolnym powietrzu podczas wspólnych wypadów za miasto lub popołudnia w parku. Wybór odpowiedniego koszyka może zaoszczędzić wiele nerwów i niepotrzebnego zabierania kilkunastu toreb.
Kufer jako rodzinny kosz piknikowy | Polska wiklina - kosze, meble i inne wyroby z wikliny
5
Nowoczesne meble to twoja wizytówka dobrego i pomysłowego podejścia do kwestii designu. Ich projekty opierają się na oryginalnych inspiracjach i prezentują ponadczasowe rozwiązania.
Dlaczego warto kupować nowoczesne meble
3
Prezentujemy systemy akcesoriów drzwi przesuwnych do wykorzystania w produkcji mebli lub szaf z drzwiami przesuwnymi.
Szafa na dobrych torach - systemy przesuwne GTV
3
Jeśli wiesz jaką pojemność powinna mieć Twoja doniczka kolejna decyzja dotyczy wyboru materiału, z jakiego została wykonana.
Warto też zwrócić uwagę na otwory odpływowe. W przypadku, gdy kupujemy doniczki bez nich ,trzeba zadbać, aby na dnie takiej doniczki znalazła się warstwa drenażu. Można ją wykonać z drobnych kamyczków, żwiru a nawet pokruszonych skorupek jajek. W ten sposób zabezpieczamy korzenie przed gniciem.
Ciekawe doniczki do domu – czym kierować się podczas zakupów?