7

Prosty alarm akustyczny


Recenzja ciekawego mini alarmu firmy ORNO. To nic innego jak czujka ruchu z wbudowaną syreną. Tani i prosty sposób na zabezpieczenie pomieszczenia przed niechciany gościem. Syrena alarmowa, skutecznie powiadomi nas o wtargnięciu w zabezpieczaną przestrzeń, w zestawie otrzymujemy dwa piloty do uzbrajania i rozbrajania systemu alarmowego. OR-MA-707 może pracować na baterie AA (najlepiej akumulatorki 4 sztuki) lub poprzez zasilacz sieciowy ~7,5v. Tani i prosty sposób na alarm do garażu, piwnicy , strychu, wózkowni, kotłowni a nawet do lodówki (opcja dla osób na diecie)
ORNO OR-MA-707
4
Pomagamy wybrać najlepiej dostosowany do prywatnych potrzeb domofon. Analizie poddaliśmy domofony cyfrowe oraz analogowe, zestawiamy ich wady jak i zalety.
Jaki rodzaj domofonu wybrać?
4
Jakie są objawy zatrucia śmiertelnym tlenkiem węgla? Zapraszamy do lektury ciekawych artykułów o tematyce związanej z zatruciami tlenkiem węgla, sposobami na zapobieganie zaczadzeniom, zasadami działania czujników i detektorów czadu i dymu.
Blog - Objawy zatrucia tlenkiem węgla - lentlo.pl
4
Czujnik czadu zamontowany w garażu zapewni ci bezpieczeństwo podczas prac w garażu, naprawiania samochodu czy porządkowaniu narzędzi nawet przy ogrzewaniu pomieszczenia piecykiem.
Blog - Czujnik czadu do garażu – czy warto? - lentlo.pl
2
Piękne wykonanie w stylu retro - domofon, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również jest wyjątkową wizytówką budynku i współtworzy jego niepowtarzalny klimat. Domofony retro są spersonalizowane - posiadają piękny grawer, który może pełnić nie tylko rolę informacyjną, ale również ozdobną.
Mosiężny domofon w stylu retro
1
Skutki burzy mogą być bardzo poważne, warto pomyśleć o specjalnych zabezpieczeniach antyprzepięciowych które uchronią nasz sprzęt elektroniczny i agd. Warto na etapie budowy domu pomyśleć o instalacji systemu odgromowego.
Jak zabezpieczyć dom przed piorunami