5
Nowoczesne kuchnia, to kuchnia w pełni wyposażona w nowoczesny sprzęt agd. Sprawdź jaki, jego ceny, zamów prosto do domu.
Co powinno znaleźć się w kuchni?
10

Ez Egg Cracker

Prezentacja rozbijarki do jajek markowanej przez Firmę EZ Egg Cracker. hmm a może to otwieracz do jajek, rozłupywacz, rozbijak ? Czy wy też tak jak ja macie problem z rozbiciem jakja by fragmenty skorupki nie wpadły do miseczki, jeśli tak ten gadżet kuchenny jest własnie dla Was !
Ez Egg Cracker - rozbijarka do jajek - otwieracz ?
8

Parownica Karcher


Testowanie parownicy. Myjka parowa, pierwsze mycie parą tuż po zakupie myjki. Testy i opinie na blogu budowlanym.
Parownica - mój pierwszy raz - Steam cleaner review - YouTube
6

iRobot

Recenzja produktu iRobot Braava 320. Jest to mop sprzątający, którego zadaniem jest utrzymanie czystości naszych podług. Robot daje nam pełną wygodę w dysponowaniu czasem. Podłoga sama się sprząta, a my możemy w tym czasie zająć się przygotowywaniem obiadu lub pozwolić sobie na odrobinę lenistwa. Naszym zerowym nakładem pracy porządki i szereg innych czynności zostają wykonane na czas.
iRobot Braava 320. Mop sprzatający - Recenzja opinie
5
Recenzja robota sprzątającego - mop firmy iRobot. Automatyczny mop sprzątający iRobot Braava 380. przeznaczonym do zmywania różnego rodzaju powierzchni płaskich. Automatyczny mop, recenzja opinie, cena.
iRobot Braava 380. Recenzja opinie cena
4
Kamera sportowa Sony Action Cam HDR-AS15. Recenzja i opinie o produkcie, filmy, testy porównania z konkurencją. Akcesoria do kamery, porady zrób to sam DIY
Kamera sportowa sony HDR-AS15. Sony action cam Recenzja i opinie.
5
Recenzja opinie sportowa kamera wodoodporna Sony HDR-GW66VE. Doskonała jakość nagranego materiału HD wyświetlacz, zoom optyczny, stabilizacja obrazu.
Wodoodporna kamera Sony HDR-GW66VE sport kamera HD