2
Poznaj sposoby izolacji akustycznej ścian naszego domu lub mieszkania. Wygłuszenie to sposób na odizolowanie mieszkania lub jego części od dźwięków dobiegających z zewnątrz
Korekta akustyczna mieszkania
7

Ściana TV - zabudowa telewizora


Film przedstawia zabudową ścianki tv krok po korku. Od konstrukcji z profili aluminiowych, po przykręcanie płyt kartonowo gipsowych, aż do kompletnego wykończenie konstrukcji.
Ściana TV z kominkiem w kamieniu ozdobnym - dekoracyjnym
5
Film przedstawia krok po kroku proces montażu sufitu napinanego. Sufity Napinane montaż szybko, prosto i bez błędów. Na tym filmie użyta została folia Alkor Draka. Sufity napinane DPS - nowoczesna forma designu i dekoracji przestrzeni, niepowtarzalny kształt zgodnie z Twoją aranżacją
Sufity Napinane MONTAŻ krok po kroku
9

Zabudowa poddasza


Film wyjaśnia wszystkie podstawowe kwestie związane z zabudową poddasza płytami kartonowo gipsowymi. Poddasze w budynku jednorodzinnym najczęściej spełnia funkcje mieszkalne, a więc do tradycyjnych jego funkcji jak ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Dowiesz się Jak dobrze ocieplić poddasze bez typowych błędów, a następnie wykonać stelaż z profili stalowych, a następnie wykonać płytowanie kg.
Zabudowa poddasza - wszystko co musisz wiedzieć
6
Film prezentuje demontaż błędnie wykonanego sufitu podwieszanego, autor filmy opisuje błędy jakich dopuścił się wykonawca przy konstrukcji stelaża z profili tego sufitu, który się odkształcił i pękał.
Jak nie wykonywać sufitów. Demontaż
6

Zabudowa telewizora

Film przedstawia montaż konstrukcji zabudowy telewizora, płyty karton gips na stelaży z profili. Zabudowa telewizora, ściana TV z półką.
Zabudowa telewizora - konstrukcja z płyt kg DIY
5
Artykuły przedstawia proces montażu sufitu napinanego krok po kroku. Od sposobu wykonania poniaru pomieszczenina co jest bardzo istotnym krokiem , następnie montaż listwy przyściennej. Nastepnie rozciągnięcie powłoki napinanej.
Montaz sufitu napinanego
5
Montaż ozdobnego sufitu podwieszanego Krok po kroku. Ozdobny kształt dwupoziomowy sufit z oświetleniem led. Sufit podwieszany to niezastąpiony element zabudowy wnętrz, a remont domu to niepowtarzalna okazja do montażu nowego sufitu podwieszanego, i gruntownej zmiany charakteru wnętrza.
Dekoracyjny sufit podwieszany - montaż krok po kroku