5
Według wytycznych Unii Europejskiej, projekt oświetlenia ulicznego powinien opierać się na lampach LED. Technologia ta przynosi nie tylko oszczędności zużycia energii elektrycznej, ale także ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Dowiedz się więcej na temat projektowania oświetlenia ulicznego.
Projektowanie oświetlenia ulicznego
5
Systemy inteligentnego oświetlenia ulicznego to przede wszystkim korzyści ekonomiczne i ekologiczne. Oświetlenie uliczne LED potrafi przynieść nawet 70% oszczędności w stosunku do tradycyjnie stosowanych rozwiązań. Dowiedz się więcej na temat systemów oświetlenia ulicznego LED.
Inteligentne systemy oświetlenia ulicznego LED
4
Wybierając miejsce na piknik firmowy, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Do najważniejszych należy lokalizacja. Dobrym pomysłem może okazać się plener należący do obiektu hotelowego czy zajazdu. Warto zwrócić uwagę, aby nie znajdował się on tuż przy głównej drodze czy autostradzie, a także zapoznać się z grafikiem organizowanych w tym czasie imprez. Ważne, aby zarezerwować termin odpowiednio wcześnie i upewnić się, że nasz piknik nie będzie odbywał się w tym samym czasie, co inna duża impreza.
Idealne miejsce na piknik firmowy
7
Dowiedz się na jakiej zasadzie działają zasobniki wody użytkowej i jakie zastosować do konkretnych potrzeb. Artykuł przybliża tematykę cyrkulacji wody w domu oraz możliwych rozwiązań technicznych z wykorzystaniem zasobników ciepłej wody użytkowej i zbiorników buforowych.
Cyrkulacja ciepłej wody – rozwiązania dla dużego domu - DOM|BUD
10
Zakup systemu rynnowego to ważna inwestycja na lata - kierując się wskazówkami ekspertów unikniesz niechcianych niespodzianek, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Dowiedz się jak dobrać odpowiedni system rynnowy, w jaki sposób zakupić go bez wychodzenia z domu, rozkładając płatność na wygodne raty.
System rynnowy Bryza od zakupu do montażu
7
Nie wiesz czym ogrzewać dom i jak najtaniej przygotować ciepłą wodę użytkową? Próbowałam odpowiedzieć na te pytania porównując różne rodzaje paliw w cyklu postów „Czym ogrzewać dom?”. Dzisiaj ostatni, piąty post podsumowujący.

Dom i wodę do mycia można ogrzewać na wiele sposobów. Do wyboru mamy różne paliwa oraz urządzenia. Ważnym kryterium wyboru systemu ogrzewania jest dostępność mediów oraz koszty inwestycji i eksploatacji.
Czym ogrzewać dom?
10
Podpowiadamy czego lepiej nie robić i jak uniknąć błędów podczas aranżacji kuchni, aby była w pełni funkcjonalna i służyła nam przez wiele długich lat.
9 najczęściej popełnianych błędów w aranżacji kuchni
11
Odpowiednia aranżacja sypialni powinna być dokładnie przemyślana. Zobacz, jaki styl najlepiej sprawdzi się w tym pomieszczeniu!
Dlaczego aranżacja sypialni jest tak ważna?