2
Film prezentuję sposób tapetowania ścian. Tapetowanie ścian zaczyna się przeważnie od rozprowadzenia kleju do tapet na powierzchnię ścian. W przypadku niektórych tapet klej nanosi się też na ich spodnią część ...
Poradnik tapetowania krok po kroku
2
Planujecie zakup własnego mieszkania w mieście ? Kredyt na własne mieszkanie w systemie mieszkanie dla młodych. Zobacz jakie zmiany zostały wprowadzone w roku 2016.
„Mieszkanie dla Młodych” to narodowy program pomocy dla młodych ludzi w zakupie pierwszego w swoim życiu lokalu mieszkalnego lub też domu jednorodzinnego. Zasady programu #MDM reguluje ustawa z dnia 27 września 2013 r. o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi.
Wzrost wysokości kwoty wkładu własnego dla kredytów mieszkaniowych. Zmiany od stycznia 2016 roku.
2
Jak ozdobić ścianę, żeby uzyskać efekt, który urozmaici wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter? Sprawdź nasze pomysły!
Ciekawe dekoracje na ścianę
3
Użytkowe poddasze jest dobrym rozwiązaniem na dodatkowy metraż w domu, albo w mieszkaniu. Można tam urządzić przytulny pokój gościnny, bądź lokum dla najmłodszych mieszkańców. Dzieci bowiem uwielbiają czuć się, jak w wielkim namiocie i mieć własny kąt w domu. Co jednak jest minusem takich skośnych powierzchni to mała przestrzeń, i brak prostych płaszczyzn ścian. Warto więc korzystać z ciekawych pomysłów, by poddasze było nie tylko przytulne, ale w optymalny sposób zagospodarowane. A fakt, że budownictwo z poddaszem jest tańszym rozwiązaniem, jak z płaskim dachem wpływa na fakt, że warto wykorzystać tę przestrzeń dla siebie.
Pokój na poddaszu
3
Kupując nowe mieszkanie zwykle my kupujący kierujemy się takimi kryteriami jak cena, lokalizacja, rozmieszczenie pomieszczeń. Dobrze jednak w tym wszystkim zwrócić uwagę na jakość usług wybranego przez nas dewelopera. Pierwsze kroki warto skierować na stronę internetową dewelopera. Znajdziemy na niej podstawowe dane na temat inwestycji – tych już zrealizowanych i tych w fazie realizacji.
Solidny deweloper, czyli jak wybrać odpowiednią inwestycję mieszkalną.
3
Meble ogrodowe i budowle ogrodowe, jak altany czy wiaty powinny być perfekcyjnie dopasowane do stylu naszego ogrodu. Warto zawsze pamiętać, że ogród wymaga zachowania harmonii i estetyki, aby w pełni mógł cieszyć domowników i gości swym pięknem.
Styl ogrodu jest jednym z kluczowych kryteriów wyboru, a jakże często pomijany przy zakupie mebli ogrodowych
Meble ogrodowe i budowle ogrodowe
4
W tym wpisie opisze Wam swoje zmagania z własnoręcznym montażem podbitki pcv. Samodzielny montaż podbitki podsufitki pcv, krok po kroku. - Blog budowlany.
Podbitka pcv samodzielny montaż krok po kroku
4
Reportaż z ostatniego etapu wykonania konstrukcji z płyt kartonowo gipsowych zabudowa telewizora na ścianie z półką na sprzęt rtv, ukrycie kabli na ścianie.
Mam zaszczyt zaprezentowac państwu reportaż z własnoręcznej zabudowy z regipsu.
Ozdobna konstrukcja z kg zabudowa telewizora z podświetleniem led.
4
Kamera sportowa Sony Action Cam HDR-AS15. Recenzja i opinie o produkcie, filmy, testy porównania z konkurencją. Akcesoria do kamery, porady zrób to sam DIY
Kamera sportowa sony HDR-AS15. Sony action cam Recenzja i opinie.
4

MDM

Program mieszkanie dla młodych po ponad roku funkcjonowania przechodzi obecnie fazę modyfikacji, zapoznaj się ze istotnymi zmianami i nowościami w programie dotacji które obejmą kilka istotnych elementów. Młody człowiek rozpoczynający samodzielne życie może otrzymać mieszkanie na kilka różnych sposobów: od rodziców – gdy stać ich na zakup, w spadku po babci, cioci czy innym krewnym, samodzielnie – gdy znalazł świetną pracę już na starcie i posiada zdolność kredytową
Nowości i zmiany w programie „Mieszkanie dla młodych”