2
Maszyny CNC pomagają nie tylko zoptymalizować koszty całej produkcji, ale również zniwelować przestoje pracy czy w końcu zwiększyć jej efektywność. Nowoczesny zakład przemysłowy chcąc wyróżnić się na rynku wśród konkurencji powinien postawić na bardzo dobrą jakość wytwarzanych produktów, jak również na skrócenie przestojów w pracy, oszczędność energii i środowiska
Jakie maszyny CNC możemy dostać na rynku?
9

Schody betonowe zabiegowe


Najnowszy spis na naszym dzienniku budowy, prezentujący wykonanie schodów betonowych zabiegowych, ich szalunek z desek, projekt i konstrukcje aż po wykonanie i efekt końcowy, zapraszam na fotorelacja.
Schody zabiegowe
2
Szybka i ekonamiczna budowa nowoczesnego domu z gotowych prefabrykatów. Zastanawiasz się zapewne, jakie projekty nadają się do tego typu rozwiązań? Odpowiedź brzmi: właściwie każdy do można zbudować z prefabrykatów
Wykorzystanie prefabrykatów w budownictwie
6
Coroczna kontrola stanu dachu i farby na dachu powinna wejść w nawyk. Malowanie dachu na wiosnę odświeży wygląd domu i zabezpieczy dach na kolejny sezon. Dowiedz się, jak dbać o dach i farbę na dachu.
Jak sprawdzić stan farby na dachu po zimie? Poradnik
2

Płyta fundamentowa krok po kroku


Reportaż z wykonania krok po kroku płyty fundamentowej na słabym gruncie poprzedzone częściową wymianą i stabilizacją gruntu w terenie bardzo podmokłym. Zbrojenie płyty fundamentowej i zalanie betonem.
Fundament to podstawa!
5
Reportaż z budowy płyty fundamentowej pod nasz dom energooszczędny - pasywny. Budowa na niestabilnym gruncie wymagającym wymiany dużej części podłoża. szczegóły we wpisie, zapraszam!
Płyta fundamentowa zamiast tradycyjnych fundamentów
5
Domy bez okapu budowano przed laty, a obecnie moda powraca i cieszą się równie dużą popularnością. Niektórzy inwestorzy decydują się na dach bez okapu. Zanim jednak wybierzemy takie rozwiązanie, warto poznać wszystkie jego wady i zalety.
Dach z okapem, czy bez?
6

Płyta fundamentowa


Film przedstawia proces wylewania płyty fundamentowej na słabym gruncie. Płyta fundamentowa coraz częściej zastępuje tradycyjny fundament. Szczególnie wykorzystywana pod budowę domów ekologicznych energooszczędnych. Budowa domu pasywnego nie jest prostą i tanią metodą, ale z latach eksploatacji domu przynosi znaczne oszczędności. Wady i zalety płyty fundamentowej ? Koszt wykonania płyty fundamentowej ?
Płyta fundamentowa zdrojenie, izolacja, wylewanie betonu - YouTube
3
Już niedługo wiosna, zatem rozpoczną się wszystkie zaplanowane budowy domów, Pierwszym krokiem w budowie domu jest wylanie fundamentów. W artykule dowiemy się jak uniknąć błędów podczas wykonywania tych że fundamentów naszego nowego domu.
Na co zwrócić uwagę podczas wykonywania fundamentów