5
Jakie normy regulują oświetlenie pomieszczeń biurowych? Jakie przepisy trzeba brać pod uwagę wykonując projekt oświetlenia biur i miejsc pracy - poradnik.
Oświetlenie pomieszczeń biurowych normy i przepisy.
4
Jak dobrze zaprojektować oświetlenie sklepowe, by zapewnić klientom optymalne warunki zakupów, a pracownikom bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do pracy? Poznaj nowoczesne systemy oświetlenia przemysłowego opartego na technologii LED.
Systemy oświetlenia sklepowego w technologii LED
5
Jakie powinno być oświetlenie hali magazynowej i dlaczego warto zdecydować się na inteligentny system oświetlenia opartego na technologii LED?
Nowoczesne systemy oświetlenia hal magazynowych porady
6
Poznaj nowoczesne oprawy przemysłowe LED - bezpieczne, energooszczędne i ekologiczne. Dowiedz się więcej o efektywnym oświetleniu hal przemysłowych i fabryk.
Nowoczesne oprawy przemysłowe liniowe technologia LED
3
Profesjonalne projekty oświetlenia przemysłowego tworzone są przez ekspertów i bazują na nowoczesnej technologii LED. Dowiedz się więcej od specjalistów Ledoeskpert.
Profesjonalne projekty oświetlenia hal przemysłowych
3
Nowoczesne grzejniki dekoracyjne Tubus wielokrotnie nagradzane za oryginalny design. Klasyczne kształty i awangardowe formy, modna kolorystyka.
Grzejniki dekoracyjne Tubus wpasowują sie idealnie w każde eleganckie wnętrze. Klasyczny, prosty kształt, nowatorska forma i subtelne zaokrąglenia czynią je niezwykle uniwersalnymi. Pasują do każdej aranżacji, doskonale łączą się z nowoczesnym minimalizmem, awangardowymi dodatkami czy stylem retro.
Blog - Grzejniki Tubus – klasyka kształtu i awangarda formy
4
Garść informacji o tym, jakie są rodzaje przyłączeń w grzejnikach ozdobnych - zobacz jakie są najpopularniejsze. Zobacz aranżacje modnych grzejników ozdobnych.
Blog - Rodzaje podłączeń grzejników
4
Kanalizacja jest niezbędna w każdym nowoczesnym budynku, a problemy z nią przysparzają wiele kłopotów
Jakość montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej ma duży wpływ na bezawaryjne użytkowanie. Hydraulik nie tylko przeprowadzi montaż instalacji wod.-kan. , ale także sprawdzi jej szczelność i wymieni stare rury.
Hydraulik – instalacja wodno-kanalizacyjna
5
Potrzebny hydraulik ? Awarie zdarzają się w każdym domu, nawet w tym idealnie wykonanym. Przeważnie trzeba wezwać fachowca. Jak i gdzie szukać hydraulika, aby trafić na dobrego fachowca? Wybór musi być dobrze przemyślany, gdyż rybek pełny jest pseudofachowców i naciągaczy.
Małe naprawy ze spokojną głową można powierzyć niezbyt doświadczonemu ale żetelnemu fachowcowi, natomiast poważniejsze awarie oraz instalacje należy zlecić hydraulikowi z dużą praktyką
Hydraulik jest potrzebny
14

Dom inteligentny

Propozycje dla architektów wnętrz, ale też dla osób urządzających swoje domy, jak wykorzystać automatykę domową. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że inteligentny dom, to nie tylko gadżet, ale również design, wygoda i wiele dodatkowych funkcji.
Automatyka w domu: Jak architekci wnętrz mogą wykorzystać automatykę domową