4
Instalacja paneli fotowoltaicznych jest przeznaczona dla każdego, kto dba o ekologię i chce pozyskać darmowy prąd. Aspekty ochrony środowiska są tu niezwykle ważne. Pozyskanie energii elektrycznej z energii ze Słońca sprawia, że nie zanieczyszczamy środowiska i wykorzystujemy naturalne zasoby, które nic nas nie kosztują. Oczywiście kosztem, jaki poniesiemy, jest zakup paneli i w zależności od naszego zapotrzebowania energetycznego te koszty będą wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.
Fotowoltaika coraz popularniejsza w polskich domach.
6
Z roku na rok odnotowywany jest coraz większy popyt na usługi związane ze sprzątaniem domów i mieszkań. Istnieją już firmy, które reklamują się jako eko, wykonują swoje usługi tylko i wyłącznie ekologicznymi środkami czystości.
Ekologiczne znaczy czysto
5
Sprzedawcy oferują nam różne rodzaje i modele solarów mówiąc, że koszty instalacji bardzo szybko się zwrócą. Ile jest w tych zapewnieniach prawdy?
Czy opłaca się instalować solary?
6
Ciepło to jest to, co większość z nas bardzo lubi – szczególnie zimą. Bo dlaczego mamy ubierać się w grube swetry i opatulać kocami, skoro nawet w...
Ciepło w domu, ale czy nie za ciepło… Sprawdziliśmy, czy Polacy przegrzewają swoje mieszkania