3
Użytkowe poddasze jest dobrym rozwiązaniem na dodatkowy metraż w domu, albo w mieszkaniu. Można tam urządzić przytulny pokój gościnny, bądź lokum dla najmłodszych mieszkańców. Dzieci bowiem uwielbiają czuć się, jak w wielkim namiocie i mieć własny kąt w domu. Co jednak jest minusem takich skośnych powierzchni to mała przestrzeń, i brak prostych płaszczyzn ścian. Warto więc korzystać z ciekawych pomysłów, by poddasze było nie tylko przytulne, ale w optymalny sposób zagospodarowane. A fakt, że budownictwo z poddaszem jest tańszym rozwiązaniem, jak z płaskim dachem wpływa na fakt, że warto wykorzystać tę przestrzeń dla siebie.
Pokój na poddaszu
5
Od jakiegoś czasu można zaobserwować wśród trendów wnętrzarskich śmiałe nawiązania do natury, zarówno do jej kolorystyki, jak i wzorów. W pomysłach na aranżacje łazienek nie brakuje motywów kwiatowych i roślinnych. Wręcz przeciwnie – jest ich coraz więcej, a producenci ceramiki oferują piękne płytki łazienkowe w tej właśnie tematyce. Kwiaty i inne motywy roślinne doskonale sprawdzają się zarówno w salonach kąpielowych, jak i w klasycznych łazienkach.
Płytki łazienkowe z motywami kwiatowymi i roślinnymi - blog budowlany
7
Odpowiedni wystrój wnętrza nie jest z pewnością sprawą prosta. Wymagać będzie od nas bowiem dobrania odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli oraz dodatkowych akcesoriów, które muszą z sobą współgrać, dając spójny efekty finalny. To właśnie dlatego aranżacja wnętrza może sprawiać tylko kłopotu. Jeżeli jednak zaufasz profesjonalistom i odwiedzisz fotobudowa.pl, wtedy na pewno proces ten stanie się o wiele łatwiejszy! Dlaczego? Na naszej stronie publikujemy bowiem zdjęcia już gotowych aranżacji, wśród których na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje!
Podświetlenie led łóżka, aranżacja oświetlenia w sypialni, nastrojowe światło w sypialni
13
Śnieznobiała łazienka to pomieszczenie szlachetne i wyrafinowane. Zobacz, jak zmienia się jego charakter zależnie od dodatków - chrom, biel czy złoto? W moim projekcie postawiłam na chrom, ale może następnym razem postawię na minimalistyczną biel? A może na piękne złoto?
Co ma Hamlet do Mariana, czyli łazienkowa podróż biegunowa | FORelements