4

Styl vintage


Aranżacje inspiracje wiosenne pastelowe wnętrza pełne życia otoczone roślinnością. Przegląd propozycji urządzenie pomieszczenia np. kuchni czy salonu w stylu vintage
Wiosna w pastelowej szacie
1
Już od jakiegoś czasu biel powróciła na solony. Aktualnie białe wnętrza cieszą się powodzeniem wśród designerów.
Jak ożywić białe wnętrza - podstawy aranżacji wnętrz
7
Odpowiedni wystrój wnętrza nie jest z pewnością sprawą prosta. Wymagać będzie od nas bowiem dobrania odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli oraz dodatkowych akcesoriów, które muszą z sobą współgrać, dając spójny efekty finalny. To właśnie dlatego aranżacja wnętrza może sprawiać tylko kłopotu. Jeżeli jednak zaufasz profesjonalistom i odwiedzisz fotobudowa.pl, wtedy na pewno proces ten stanie się o wiele łatwiejszy! Dlaczego? Na naszej stronie publikujemy bowiem zdjęcia już gotowych aranżacji, wśród których na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje!
Podświetlenie led łóżka, aranżacja oświetlenia w sypialni, nastrojowe światło w sypialni
5

Ekologia we wnętrzach


Przyjrzymy się najnowszym trendom na ten nowy rok, który zapowiada się rokiem eko. Coraz modniejsze stają się projekty wnętrz z zastosowaniem ekologii i recyclingu. Nowoczesne aranżacje wnętrz ukazują ponowne zastosowanie np. palet czy innych drewnianych elementów już raz wykorzystanych przy budowie czy remoncie.
Wnętrzarskie trendy 2016 w rytmach eko
5
Dodatki do wnętrz w stylu azjatyckim - origami czyli:
Precyzyjna sztuka składania papieru stała się inspiracją dla projektantów oświetlenia, którzy sięgnęli po nią w kreacji wymyślnych abażurów. Lampy o geometrycznych kształtach idealnie wpisują się w aktualne trendy panujące w dziedzinie w wyposażenia wnętrz
Design inspirowany sztuką origami
5
Przy aranżacji kawalerki problemem bywa dobór odpowiednich mebli, które nie będą zabierać cennego miejsca. W tym artykule możesz dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych meblościanek idealnych do niewielkich mieszkań i pokoi, dzięki którym wnętrze nabierze elegancji i stylu.
Stylowe meble do pokoju w kawalerce - Nowoczesne meblościanki
7
Betonowa ściana to sposób na niebanalne wnętrze w chłodnym stylu industrialnym. Zobacz inspirujące aranżacje z tynkiem strukturalnym Beton na ścianie i dowiedz się, jak wykonać betonową dekorację ścienną.
Beton dekoracyjny na ścianie w domu