8
Kierownik budowy Kraków, poleca swoje usługi w zakresie nadzoru budowlanego budowy domu jednorodzinnego, garażu, domku gospodarczego, etc.

Oferuję Państwu następujące usługi:
- kierownik budowy
- nadzór nad pracami budowlanymi
- doradztwo budowlane
- kontrole przebiegu prac na budowie
- prowadzenie i uzupełnianie wpisów w dzienniku budowy
Posiadam uprawnienia budowlane do pełnienia funkcji kierownika budowy i robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Usługi Kierownika budowy świadczę na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.
Kierownik Budowy Kraków i okolice
7
Rola inspektora nadzoru budowlanego jest kluczowa w procesie realizacji prac budowlanych, ponieważ inspektor stanowi gwarancję przestrzegania prawa budowlanego. Nadzór budowlany pełni funkcję opieki inspekcyjno-kontrolnej.
Nadzór budowlany czuwa nad każdym etapem budowy
Nadzór budowlany – rola i zadania
5
Czy zakup mieszkania pod wynajem się opłaca ? czy jest to dobre i bezpieczne lokowanie kapitału w obecnych czasach ?
Kupno mieszkania na wynajem jako inwestycja lepsze od lokaty?
4

MDM

Program mieszkanie dla młodych po ponad roku funkcjonowania przechodzi obecnie fazę modyfikacji, zapoznaj się ze istotnymi zmianami i nowościami w programie dotacji które obejmą kilka istotnych elementów. Młody człowiek rozpoczynający samodzielne życie może otrzymać mieszkanie na kilka różnych sposobów: od rodziców – gdy stać ich na zakup, w spadku po babci, cioci czy innym krewnym, samodzielnie – gdy znalazł świetną pracę już na starcie i posiada zdolność kredytową
Nowości i zmiany w programie „Mieszkanie dla młodych”
3
Kupując nowe mieszkanie zwykle my kupujący kierujemy się takimi kryteriami jak cena, lokalizacja, rozmieszczenie pomieszczeń. Dobrze jednak w tym wszystkim zwrócić uwagę na jakość usług wybranego przez nas dewelopera. Pierwsze kroki warto skierować na stronę internetową dewelopera. Znajdziemy na niej podstawowe dane na temat inwestycji – tych już zrealizowanych i tych w fazie realizacji.
Solidny deweloper, czyli jak wybrać odpowiednią inwestycję mieszkalną.
2
Planujecie zakup własnego mieszkania w mieście ? Kredyt na własne mieszkanie w systemie mieszkanie dla młodych. Zobacz jakie zmiany zostały wprowadzone w roku 2016.
„Mieszkanie dla Młodych” to narodowy program pomocy dla młodych ludzi w zakupie pierwszego w swoim życiu lokalu mieszkalnego lub też domu jednorodzinnego. Zasady programu #MDM reguluje ustawa z dnia 27 września 2013 r. o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi.
Wzrost wysokości kwoty wkładu własnego dla kredytów mieszkaniowych. Zmiany od stycznia 2016 roku.