5
Artykuł przedstawia nam najważniejsze czynności o których musimy pamiętać podczas układania płytek ceramicznych. Dowiemy się w jaki sposób rozmierzyć pomieszczenia, Odpowiemy sobie na pytanie czy smarować klejem zarówno płytkę jak i ścianę.
Na co zwrócić uwagę podczas układania płytek ceramicznych
5

Parkiet, deski podłogowe czy panele ?


Podłoga drewniana cieszy się dużą popularnością. Wybór jest naprawdę duży, więc przed podjęciem decyzji o zakupie należy dokładnie rozważyć wszelkie opcje. W artykule poznamy wady i zalety wszystkich trzech wariantów wykończenia podłogi.
Podłoga drewniana – jak wybrać?
5
W małym wnętrzu zaaranżowanie schodów, które byłyby w pełni funkcjonalne, nie zajmowałyby zbyt dużo przestrzeni, a jednocześnie wyróżniałyby się w...
Schody w małym wnętrzu
4
Gdy wybraliśmy już odpowiednią aranżację podłogi, po niej zaś pasujące do całości wnętrza listwy przypodłogowe, przychodzi czas na dobór odpowiednich narożników. Naturalnym jest, że zazwyczaj nasza uwaga skupia się na tych narożnikach, które będę współgrały z listwami przypodłogowymi zarówno od strony kolorystycznej, jak i odpowiedniego profilu.
Wybieramy listwy przypodłogowe
3
Czyste, umyte panele dobrze jest dodatkowo zakonserwować przed przyszłymi zabrudzeniami i uszkodzeniami. Wiele firm oferuje specjalne środki do ochrony i nabłyszczania paneli, które wypełniają powstałe wcześniej mikrouszkodzenia i chronią podłogę przed wchłanianiem wilgoci.
Panele podłogowe – jak o nie dbać